ציוד סנובורד - ביינדינגס 2019

1/4

את הביינדינגס לסנובורד של ברטון תמצאו לרגליהם של מרבית הגולשים המקצוענים ללא קשר מי הספונסרים שלהם, ויש לכך סיבה טובה; ברטון משקיעה מאמצים אדירים במחקר ופיתוח של חומרים ומנגנונים מתקדמים שכל מטרתם היא לאפשר לכם ליהנות מהימים שלכם על השלג כמה שרק אפשר, שלא לדבר על כך שכל הביינדינגס מגיעים עם אחריות מהיצרן על הבסיס לכל החיים.

אז בין אם תבחרו בסדרת הרי:פלקס עם הבסיס החצוי או בסדרת הEST הייעודית לצ'אנל - תהיו בטוחים שאתם על הביינדינגס הכי מתקדמים על ההר

CARTEL

MISSION

LEXA

CUSTOM

MALAVITA

CITIZEN

FREESTYLE

GENESIS

SCRIBE

STILETTO

EST

סדרת הביינדינגס הכי מתקדמת על ההר. שני ברגים שמחברים את הביינדינג לצ'אנל במקום הארבעה המקובלים ומיקומם בצידי הבסיס נותנים לכם קלות כיוון שלא קיימת בשום ביינדינג אחר בעולם, שחרור קל ואתם מכוונים לעצמכם זווית ומיקום חדש. כל זה יחד עם מבנה בסיס "ללא בסיס" שכולו הוחלף בספוג משכך זעזועים שאינו מתנגד כלל למבנה קשיחות הקרש -יתן לכם את חווית הגלישה האולטימטיבית.

* מתחבר רק לצ'אנל של ברטון.

RE:FLEX

סדרת הביינדינגס הנמכרת בעולם! כל יתרונות הEST בביינדינג שמתאים לכל בורד על פני כדור הארץ. בסיס יחודי מוגן פטנט שרוב אזורי הפלסטיק הוסרו ממנו והוחלפו בספוג משככך זעזועים יחד עם דיסקית קטנה עם ציר מרכזי, ימנע כמעט לחלוטין את ההתנגדות וההקשחה המיותרת שיוצר כל ביינדינג אחר בתעשיה, וכך תקבלו מהבורד שלכם בדיוק את הגמישות שהוא אמור לתת, וזה כמובן בנוסף לכל שאר הייתרונות שתקבלו מכל ביינדינג ברטון.